Petek temizleme

Petek temizleme servisi olarak İstanbul un Tüm mahalle ve sokaklarına Kombi bakımı ve Petek temizleme Hizmetleri sunmaktayız. Firmamız 20 yılı Aşkın Tecrübesiyle siz değerli İstanbul halkının Hizmetindedir. Profesyonel makinalar ve Kimyasal İlaçlarala İşimizin hakkını vererek Çalışmaktayız.

Petek temizleme Peteklerin içinde oluşan çamur tortu ve kireç peteklerinizin ısı iletimini azaltır ve kombinin daha çok çalışmasını sağlar kombi nekadar çok çalışırsa faturanız okadar çok yüksek gelir Petek temizleme işlemi ile peteklerin içindeki çamur, tortu ve kireç temizlendiğinde kombiniz daha az çalışır ve bu sayede faturanız düşer peteklerinizden maksimum verimle faydalanmış olursunuz.

Petek temizleme Makina ve kimyasal kullanılarak tek bir nokta dan yapılır. bu sayede eviniz kirlenmez

Şimdiye Kadar yaptığımız her iş reklamımız olmuş ve müşteri müşteriyi Getirmiştir. Yaptığımız her işin Arkasında durarak sürekli destek vermekteyiz. İstanbul da Petek temizleme Servisi olarak Hizmetinizdeyiz.

Tek Seferlik Değil Devamlı müşterimiz olun! 

Petek temizliğiyle İlgili tüm sorularınızı sayfamızda bulabilirsiniz.

_ Petek temizliğine m i ihtiyacınız var ?

– Dert etmeyin doğru yerdesiniz.

– Alanında uzman ekiplerinizle hizmetinizdeyiz!

– Firmamız ve personelimiz Yetki belgeli dir.

– Gerekli tüm belgelerimiz mevcuttur.

– Firmamız korsan servis değildir. Korsana hayır!

– Hakkımızda sayfamızdan Belgelerimizi kontrol edebilirsiniz!

– Yedek parça ve işçilikte 1 Yıl garanti.

– Aynı gün servis imkanı

– Hemen tellefonun diğer ucundayız !

 

Petek temizliği

Tüm yıl boyunca kullandığınız kombi ve peteklerin iki yılda bir defa olacak şekilde bakım ve temizliğe ihtiyacı vardır.

Düzenli bakımı sağlanan kombinizin ve peteklerinizin yıl boyunca tasarruflu yakıt tüketiminde bulunmanız sağlar.

Kombi ve petek tesisatlarının çalışma ömrünü uzatarak daha verimli ve huzurlu bir kullanım kolaylığı sağlar.

Sağladığınız temizlik işlemi ile, kombiniz daha az gürültülü çalışırken, peteklerinizde daha dengeli bir şekilde ısınır.

Petek temizleme ve kombi bakımı işlemleriniz için, Bedel Teknik uzman ekibinden destek alarak, sürecinizi başlatabilirsiniz.!

Petek temizleme işlemine ihtiyacınız olduğunu nasıl anlarsınız ?

Yıl boyunca kullandığınız peteklerinizin, kombinizin ve kombi tesisatınızın içinde dolaşan su zamanla kireçlenir. Kireçlenen su, bulunduğu tesisat içerisinde çamurlanmaya başlar. Bu çamurlanma ise tüm tesisatınızın ve peteklerinizin içindeki kanalları tıkar. Tıkanma sonucu peteklerine giden su akışında bir azalma meydana gelir.

Kombinizin ürettiği ısı peteklere iyi iletilemeyeceğin için kombinizin daha çok gaz sarfiyatı harcamasına sebep olur.

Bu süreç peteklerinizin ısınmaması ve yüksek fatura maliyetleri için sonuçlanır. Dolayısı ile, petek temizleme işlemine ihtiyacınız olduğunu anlayabilmeniz için öncelikle peteklerinize gelen ısıyı kontrol etmelisiniz. Peteklerinize gelen ısı eşit olarak tüm peteğinize dağılıyor mu ve tüm peteklerinizin ısıtma performansı aynı mı diye kolay bir şekilde peteklerinizi gözden geçirebilirsiniz. Ayrıca kombinizin çalışırken gözlemleyerek daha gürültülü çalışması ve düzensiz sıcak su kullanımı gibi problemlerle karşılaşmanız petek temizleme için artık harekete geçmeniz gerektiğinin bir habercisidir.

Petek temizleme işleminde doğru karar nasıl verilir?

Petek temizleme işlemi için tercih ettiğiniz uzman ekibin alanında yetki belgeli kişilerden oluşmasına dikkat etmelisiniz. Petek temizleme işlemi uzun sürmeyen ve evinizi kirletmeyen bir hizmettir. Aksi şekilde aldığınız hizmetler var ise, doğru bir karar vermediğinizi bilmeniz gerekir. Petek temizleme işlemi için sadece alt kalorifer bağlantılarınıza veya banyonuzda bulunan havlu radyatör sökülme işlemi çerçevesinde süreç gerçekleşir.

Petek temizleme için kullanılan cihazların profesyonel olması ve kullanılan temizlik ilaçlarının kimyasal olması hijyenik bir petek temizliği işleminin gerçekleşmesini sağlayacaktır.

Petek temizleme işlemi için süreç nasıl gelişiyor ?

Petek temizleme işlemi için İstanbul Avrupa Yakasında bulunan tüm ilçelerde ki ailelerimizin evlerine gelerek, petek temizleme işleminiz gerçekleştiriyoruz. Petek temizleme işlemi öncesinde Bedel Teknik uzman ekibi tarafından mevcut durumunuz analiz ediyor. Ardından başlayan petek temizleme işlemi sırasında eviniz kirlenmiyor, petekleriniz mevcut konumlarından sökülmüyor.

Kaliteli makineler aracılığı ile petek temizleme işleminiz gerçekleşiyor. Bu şekilde iki yılda bir defa olacak şekilde gerçekleştirdiğiniz petek temizleme işlemini sayesinde petekleriniz ısınıyor, yerden ısıtmalı sisteminiz verimli çalışıyor ve kombiniz çok daha performanslı çalışıyor.

                Petek temizleme sonrasında nasıl bir süreç sizi bekliyor?

Petek temizleme işlemini doğru bir şekilde uzman ekipler tarafından yaptırdığınız takdirde %30 gaz tasarrufu sağlarsınız. Tüm petekleriniz içindeki vaktiyle oluşmuş olan pis suyun tıkadığı kanalların temizlenmesi ile peteklerinizde verimli ısı performansı gözlemlersiniz.

Evde Petek Temizliği Nasıl yapılır ? 

Evde Petek temizliğini Firmamız Özel makine ve Kimyasal ilaçlarla Yapmaktadır. Makine özel bağlantılı hortumları ile kalorifer tesisatının herhangi bir yerinden sisteme bağlanır ve tüm sistem aynı bağlantı yerinden temizlenir.

Örneğin Kombi balkonda ise ve alt bağlantıları müsaitse Alt bağlantıları sökülür ve makine bağlanır veya –

Banyoda havlu radyatör var ise  bağlantıları ve ortam müsait ise bağlantı yapılır ve temizleme işlemi aynı noktadan başlar ve biter.

Petek Temizliği Yapılırken ev Batar mı ?  

Merak Etmeyin Ekibimiz tecrübeli teknisyenlerden oluşmaktadır, ve yılların verdiği tecrübe ile evinizi batırmadan temizleme işlemi yapılacaktır. Banyodaki havlu radyatör veya Kombinin alt bağlantısına bağladığımız sistemimiz kurarken veya sökerken çok özenli ve düzenli bir şekil de yapıldığından tecrübeli ekibimiz dikkatli ve özenli çalışarak evinizi kirletmez.

Petek temizliği kaç yılda bir Yapılmalı ? 

Temizleme işlemi Doğru ekipman ve ekiplerce yapılırsa 2 veya 3  yılda bir yapılmalıdır. Bunun Farkına kullanıcı olarak siz varacak sınız zaten Petek temizliği yaptırdığınızda ki verim ile 2 yıl sonraki verim arasında farkı gördüğünüz zaman temizleme işlemi gerektiğini siz karar verebilirsiniz.

 

Petek temizleme işlemi için tavsiyelerimiz neler ?

petek temizleme bedel teknik

petek temizleme bedel teknik

Petek temizleme işlemini, iki yılda bir olacak şekilde düzenli olarak gerçekleştirmeniz gerektiğini düşünüyoruz. Uzun yıllar boyunca bu hizmet sektöründe olan profesyonel bir ekip olarak karşılaştığımız müşteri talepleri ve müşteri problemleri gereğince petek temizleme ile kombi bakımı hizmetini birlikte alan müşterilerimizin daha performanslı kombi kullanımını gerçekleştirdiğini gözlemlemekteyiz.

Verimli bir kombi cihazını kullanma deneyimi yaşamak istiyorsanız, Bedel Teknik uzman ekibi ile iletişime geçebilirsiniz. Konusunda uzman eğitimli ve tecrübeli personelimizle petek temizleme sektöründe İstanbul Avrupa yakası tüm ilçe lere hizmet vermekteyiz hizmet verdiğimiz ilçeler. 

İstanbul Petek Temizliği 

Tüm marka ve model kombi lerinizin kombi bakımı ve petek temizleme hizmetini, firmamız bünyesinde konusunda uzman, eğitimli ve yetki belgeli, personelimizle siz değerli müşterilerimize en iyi garantili, kaliteli, güvenilir, hizmeti sunmaktayız.

Peteklerimiz kombinin ürettiği sıcak suyun içinde dolaşıp ısısını evimize dağıtan panel radyatörlerdir.

Petek temizliği

Peteklerin kombinin ve tesisatın içinde dolaşan su zaman la kirlenir kireçlenir ve çamurlanmaya başlar buda kombinin tesisatın ve peteklerin içindeki kanallarda tıkanmalara ,suyun akışının azalmasına, kombinin ürettiği ısının peteklere iyi iletilmemesine kombinizin yeterli ısıyı peteklere iletebilmesi için daha çok gaz sarfiyatına sebep olur  haliyle, peteklerinizden istediğiniz ısıyı alamazsınız ve faturanız yüksek gelir.

Bu yüzden peteklerinizin içindeki pis suyun petekler içindeki tıkanmış kanalların temizlenmesi gerekir.

Petek temizleme işlemi doğru yapıldığında %30 tasarruf sağlar.

Petek temizleme işlemi Bedel teknik servis uzman ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.

Ekiplerimiz Yetki belgeli uzman servislerden oluşmaktadır.

Yapılan işlem 1 Yıl Firmamızın garantisindedir.

Petek temizleme işlemi makine ve kimyasal ilaçlar yardımı ile yapılmaktadır.

Petekleriniz, sökülmeden, eviniz kirlenmeden kombinin alt kalorifer bağlantılarından veya banyodaki havlu radyatör sökülerek, yapılmaktadır.

Peteklerin havası nasıl alınır ?

Peteklerin havasını Almak çok basit bir işlemdir Siz de bu işlemi kolayca yapabilirsiniz.

Kalorifer peteğini karşınıza aldığınızda soldan ve sağdan 2 musluk bağlantısı göreceksiniz üst musluk bağlantısının karşı tarafında bulunan prüjör tapası dediğimiz bir tapa bulunmaktadır Tapayı incelediğinizde tam ortasında bir vida başlığı göreceksiniz prüjör anahatarı ile veya düz tornavida kontrol kalemi ile vidayı sola çevirin (çevirmeden önce hemen altına bir kap yerleştirin bardak veya maşrafa olabilir ) eğer peteğin içinde hava var ise hava dışarı çıkacaktır hava yoksa su gelecektir. su gelince peteğin havası alınmış olur.

örnek  üst musluk bağlantısı peteğin  solunda ise prüjör tapası sağındadır.

üst musluk bağlantısı peteğin sağında ise prüjör tapası peteğin solundadır.

Petek temizleme fiyatı ne kadar? 

Petek Temizleme Fiyatları 

Petek temizliği Genelde piyasa da çoğunluk 150 tl den yapmaktadır.

Bizde Bedel teknik Bahçelievler petek temizleme servisi olarak 5 -6 peteğe kadar 150 tl den yapmaktayız

6 petek ve üstü sayılarda iletişime geçerek firmamızdan fiyat alınız

Petek temizleme işlemi 2 yada 3 yılda bir yapılmalıdır.

Dilerseniz Hakkımızda sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Dilerseniz iletişim sayfamızdan adres ve telefon bilgilerimize ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz Whatsapp simgesine tıklayarak direk whatsapp la numarayı kaydetmeden iletişim kurabilirsiniz.

Firmamızın diğer hizmetleri;

 

Petek temizleme kombi bakımı ile birlikte yapılarsa çok daha iyi ve faydalı olur

Call Now Button Şimdi Ara!