kombi bakımı

kombi bakım servisi

Bagcılar kombi servisi 

Bagcılar kombi servisi  bağcılar  ilçesinde kombi serviskombi bakımı ve petek temizleme hizmetleri vermektedir. firmamız bahçelievler soğanlıda bulunan merkezimizden bagcıların  tüm mahalle ve sokaklarına hizmet vermektedir. Bağcılar Kombi Servisi firmamız bedel teknik olarak tüm marka, model kombilere özel servis hizmeti vermetedir siz müşterilerimizin memnuniyeti için elimizden gelen her türlü imkanı kullanmaktayız Şimdiye Kadar Yaptığımız Her iş Reklamımız olmuştur ve Müşteri müşteriyi Getirmiştir.  Tek Seferlik Değil Devamlı Müşterimiz olun.

bagcılar kombi servisi

bagcılar kombi servisi tamir bakım

Bağcılar da oturuyorsunuz ve kombiniz arızalandı.! – Dert etmeyin doğru yerdesiniz. – Alanında uzman ekiplerinizle hizmetinizdeyiz! – Firmamız ve personelimiz Yetki belgeli dir. – Gerekli tüm belgelerimiz mevcuttur. – Firmamız korsan servis değildir. Korsana hayır! – Hakkımızda sayfamızdan Belgelerimizi kontrol edebilirsiniz! – Yedek parça ve işçilikte 1 Yıl garanti. – Aynı gün servis imkanı _ Tüm markalara tek servis imkanı. – Hemen tellefonun diğer ucundayız ! _ Kaliteli hizmet Uygun fiyat garantisi.

Bağcılar Kombi Servis

Bagcılar kombi servisi  konusunda uzman personelimiz, yetki belgeli, düzenli eğitim alan teknisyenlerden oluşmaktadır.  Kombi servisine ihtiyacınız olduğunda bir telefon yada bir tık uzağınızdayız, kombiniz arızalandığında bizden servis talep etmeniz yeterli olacaktır uzman personelimiz evinize – iş yerinize gelip kombinizi inceleyip arıza tespiti yapar, ve size arızayı detaylı bi şekilde anlatır, gerekli müdahaleyi onaylamanız durumunda yapar ve bilgilendirir ardından servis formunu düzenleyerek size iletir. Yapılan işlem ve değişen parça 1 yıl garantilidir. Detaylı bilgi için kombi servisi sayfamızı ziyaret edebilir,  direk telefonla arayarak veya whatsapp tan direk msj la kombi servis talebinde bulunabilirsiniz. Kombi servisi çağırmadan önce mutlaka iyi bir araştırma yapmalısınız piyasada dolandırıcı servisler bulunmaktadır. evinize gelen servise mutlaka kimlik ve belge sorunuz.

Bağcılar kombi arıza

Kombilerimiz evlerimizde ve iş yerlerimizde ısınma ve sıcak su ihtiyacımızı karşılamak için kullandığımız cihazlardır. Kombilerimizin ve içindeki parçaların`da belli bir ömrü vardır. Bu nedenle kombilerimiz zaman zaman arıza verebilir, ve bu durumda siz kombi kullanıcıları ne yapmanız gerektiğini, nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini bilmiyorsanız doğru yerdesiniz.!

Kombi arıza durumunda neler yapılmalı nasıl bir yol izlemeliyiz

kombiniz arızalandı mı ?

Öncelikle ne yapmalıyız.!

Öncelikle kombi`mize bir bakalım kombi neden çalışmaz.

İlk başta yapmamız gereken dış etkenleri kontrol etmek tir, 1_ Elektirik bağlantısı var mı? sigorta – şalter açık mı?  fiş takılı mı? 2_ Doğal gaz vanası açık mı? daire girişinde bulunan sayaç vanası ve Kombinin yanında bulunan vanaları kontrol edin 3_ Kombi nizin su basıncı 1.5 bar mı? Yukarıdaki kontrolleri yaptık ve kombiniz hala çalışmıyor Kombinize elektirik geliyorsa ve güç ışığı- on-off ışığı yanıyormu? Kombi nizde güç ışığı yanıyor ve arıza gösteriyor sa reset tuşuna 5 saniye basılı tutun ve bırakın Kombi nin elektirik şalterini kapatıp açın fişli ise fişi çekin 5 dakika bekleyin ve tekrar fişi pirize takın Kombi restlendi ve yine çalışmıyorsa artık sizin yapacağınız tek şey detaylı bilgi ve teknik destek için bizi aramak olacaktır. Firmamız siz değerli müşterilerimize telefonda destek hizmeti de sağlamaktadır Siz yapmanız gerekenleri yaptınız artık kombi nizi emin ellere yani bedel teknik uzman ekibine Gönül rahatlığıyla kombinizi bedel teknik uzman ekiplerine teslim edebilirsiniz, Teknisyen arkadaşlar arızayı tespit edip siz değerli müşterimizedetaylı bilgi vererek, Gereken müdahale yi yapacaklardır . Kombiniz arıza veriyor, arıza ışığı yanıyor Veya Arıza kod numarası veriyorsa kombinizin markasını ve modelini biliyorsanız  kombi arıza kodları sayfamıza bakmanızı tavsiye ederiz. Detaylı bilgi ve Kombi arıza kodları için Tıklayın.!

Bagcılar kombi bakımı

 Kombi`lerimiz evimizi ısıtan ve sıcak su ihtiyacımızı karşılayan günümüzün ve evimizin vazgeçilmezi haline gelmiştir. ve tabiki her cihazın veya aracın olduğu gibi kombi mizin de bakıma, bakılmaya, temizlenmeye, ihtiyacı vardır. Firmamız,   Bedel teknik kombi bakımı konusunda uzman ekiplerimizle siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

 • Kombi bakımı kombinizin performansını artırır.
 • Kombiniz daha verimli çalışmasını sağlar,
 • Kombinizin ömrünü uzatır, ve tasarruf sağlar.
 • Oluşabilecek küçük büyük arızaların önüne geçer.
 • Detaylı ve tasarruflu kullanım bilgisi verilir,

Kombi bakımında nelere dikkat edilmelidir?

 

Kombi bakımı hizmeti almadan önce sahip olduğunuz kombi marka ve modelini iyi bir şekilde tanımalısınız. Sahip olduğunuz kombi peteklerinizin ısınmasını ve evde sıcak su kullanımınızı sağlayan bir cihazdır. Cihazınız çalışabilmek için yakıt olarak da doğalgaz enerjisini kullanmaktadır.

Kombi bakımında nasıl bir yol izlenmelidir?

Kombi bakımı hizmetini talep edeceğiniz uzman teknik ekibi ve ilgili kurumsal firmayı internette araştırın. Bu konuda çalışacak ekibin alanında uzman ve yetki belgeli kişilerden oluşmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Alanında yetkili olmayan kişiler kombinizin marka ve modeline uygun bakım hizmetini sunamayabilir.

Kombi bakımınızı siz yapabilir misiniz?

Kombi bakımını teknik uzmanlık ve tecrübe gerektiren bir hizmettir. Dolayısı ile kombi bakımı hizmetini talep ederek bu alanda çalışacak ekibe görevi devretmeniz gerekmektedir.

Kombi bakımı konusunda sizlere düşen sorumluluklar nelerdir?

Kombi bakımı talebinde bulunduktan sonra sizlere hizmet verecek uzman teknik ekipten bakımınızın içeriğine dair bilgi talep ediniz. Nasıl bir hizmet alacağınızı ve hizmetin kapsamı dahilinde size sunulacakların neler olacağını öğrenin. Sizlere hizmet veren ekibin güvenli ve kaliteli bir işçilik sunarak sizlere hizmet vermesine dikkat edin.

Kombi bakımı nda kombiniz için neler yapılmaktadır?

Kombi bakımı hizmeti kombinizin markasına ve modeline uygun olarak yapılır.

Kombi Bakımında Yapılanlar :

Bu hizmet dahilinde, baca grubu bakımı yapılarak,

 1. hava kanallarının temizliği sağlanır.
 2. Fan motorunuz temizlenir.
 3. Hidrolik grup dış temizliği ve genel parçaların dış temizliği sağlanır.
 4. Yanma odasının ve brülörün temizliği yapılır.
 5. Ateşleme ve iyonizasyon çubuklarınız temizlenir.
 6. Modülasyon ve kapasite kontrolleri ve ayarları yapılır.
 7. Sisteminizin su basınç kontrolleri yapılarak, ayarları sağlanır.
 8. Peteklerinizin havaları alınarak, petek bakımınız yapılır.
 9. Kombinize ait olan tesisatın filtrelerinin temizliği sağlanır.
 10. Üç yollu vana ve diyafram kontrolü ve temizliği yapılır.
 11. Sirkülasyon pompa kontrolü ve dış temizliği yapılır
 12. Genleşme tankı hava basınç kontrolü yapılır.
 13. Ana eşanjör kontrolü sağlanarak, dış temizliği gerçekleştirilir.
 14. Kombi bakımı hizmeti dahilince elektriksel kontroller ve oksidasyon temizliği gerçekleştirilir.
 15. Arıza ve arızalana bilecek paraların kontrolü yapılır.
 16. Gaz kaçağı olup olmadığı tespit edilir.
 17. Son olarak da tasarruflu kullanım Bilgisi ve Dİkkat Etmeniz gerekenler varsa izah edilir.

Kombi bakımı düzenli yaptırmazsanız ne olur?

Yılda en az bir defa olacak şekilde periyodik bakımınızı gerçekleştirmediğiniz takdirde ekonomik açıdan zarar edersiniz. Kombiniz yüksek değerlerde ve verimde çalışmaz. Verimsiz çalışan bir kombinin normal yaşam süreside kısa olacaktır. Sürekli arızalanan bir kombinin düzenli kombi bakımı gerçekleşmediği takdirde daha büyük maliyetli arızalar yapacaktır. Bu arıza durumu aynı zamanda kombi kullanımınıza yansıyacağı için daha fazla enerji tüketimi gerçekleştireceksinizdir. Düzenli kombi bakımı hizmeti almadığınız takdirde konforsuz bir yaşam alanı ile, yüksek maliyetli doğalgaz faturaları ile baş etmek zorunda kalacaksınızdır.

Bağcılar Kombi Bakım

Neden Bedel Teknik uzman ekibinden destek almalısınız?

Bedel Teknik uzman ekibi olarak bu alanda sunduğumuz kombi bakımı hizmetimizde sizlere yardımcı olacak tüm ekip arkadaşlarımız alanında uzman kişilerdir. Her bir takım arkadaşımızın alanında yetki belgeleri bulunmaktadır. Bilinçli ve eğitimli uzman ekibimiz sizlere aldığınız hizmetin bilgisini vererek, çalışma kalitelerinden ödün vermeden çalışırlar. Etik değerler çerçevesinde işlerine saygı duyarak hizmetlerini gerçekleştirirler. Isıtma, soğutma ve kombi servisi sektöründe uzun yıllar bulunmanın verdiği deneyim ile, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktan mutluluk duyuyoruz. İstanbul Bahçelievler Soğanlı semtinde bulunan merkezimizden tüm İstanbul Avrupa yakası ilçelerine garantili kombi bakımı hizmeti vermekteyiz. Detaylı bilgi için kombi bakımı sayfamızı ziyaret edebilir. direk arayarak veya whatsapp tan direk msj la servis talebinde bulunabilirsiniz.

Bagcılar petek temizleme 

Tüm yıl boyunca kullandığınız kombi ve peteklerin iki yılda bir defa olacak şekilde bakım ve temizliğe ihtiyacı vardır. Düzenli bakımı yapılan kombinizin ve peteklerinizin yıl boyunca tasarruflu yakıt tüketiminde bulunmanızı sağlar. Kombi ve petek tesisatlarının çalışma ömrünü uzatarak daha verimli, uzun ömürlü ve huzurlu bir kullanım kolaylığı sağlar. Sağladığınız temizlik işlemi ile, kombiniz daha az gürültülü çalışırken, peteklerinizde daha dengeli bir şekilde ısınır.  ve yakıt tasarrufu sağlar

Bağcılar Petek temizleme ve kombi bakımı işlemleriniz için, Bedel Teknik uzman ekibinden destek alarak, sürecinizi başlatabilirsiniz.

Detaylı bilgi için petek temizleme sayfamızı ziyaret edebilir. direk arayarak veya whatsapp tan direk msj la servis talebinde bulunabilirsiniz.

 •  Ugun fiyat kaliteli garantili hizmet.
 •  Yedek parça ve işçilikte 1 yıl garanti
 • Kullandığımız yedek parçalar orjinal`dir
 • Tüm markalara tek servis imkanı
 • Firmamız Yetki belgeli özel servistir.
Bağcılarkombi servisi olarak

Bağcılar kombi servisi Bağcılar kombi bakım Bağcılar kombi tamir Bağcılar petek temizleme Bağcılar Kombi Servis Hizmeti Verdiğimiz markalar:

Ankara Kombi Servisi İstanbul Bağcılar Kombi Servisi

Bağcılar Arçelik Kombi Servisi

Bağcılar Airfel Kombi Servisi

Bağcılar Ariston Kombi Servisi

Bağcılar Auer Kombi Servisi

Bağcılar Baykan Kombi Servisi

Bağcılar Beratta Kombi Servisi

Bağcılar Baymak Kombi Servisi

Bağcılar  Buderus Kombi Servisi

Bağcılar Bosch Kombi Servisi

Bağcılar Beratta Kombi Servisi

Bağcılar Beko Kombi Servisi

Bağcılar Demirdöküm Kombi Servisi

Bağcılar Dolcevita Kombi Servisi

Bağcılar Daıkın Kombi Servisi

Bağcılar Eca Kombi Servisi

Bağcılar Emko Kombi Servisi

Bağcılar Elektrolux Kombi Servisi

Bağcılar Ferroli Kombi Servisi

Bağcılar Maktek Kombi Servisi

Bağcılar İmmergas Kombi Servisi

Bağcılar Siemens Kombi Servisi

Bağcılar Protherm Kombi Servisi

Bağcılar Vaillant Kombi Servisi

Bağcılar Viessman Kombi Servisi

Bağcılar Toshıba Kombi Servisi

Bağcılar Kombi Yetkili Servisi

İstanbul Bağcılar Kombi Servisi Tüm markalara Yetkili Servis Hizmetini Yetki belgeli Özel Teknik Servis Olarak Vermekteyiz. Hizmet Verdiğimiz Kombi Markaları; Ariston Airfel Arçelik Beko Baymak Buderus  Bosch Demirdöküm Daikin Electrolux  E.C.A Ferroli Maktek Protherm Immergas  Toshiba Sharp Vestel Vaillant Viessmann Marka Her Model Kombiler Hermetik Kombi , Bacalı Kombi , Yoğuşmalı Kombi Tamir Bakım Onarım Arıza Tespiti Ve Tüm Marka Model Kombiler İçin Hızlı Servis İmkanı.

Garantili Tamirat yapmaktayız. Ücretlendirme İçin Online Fiyat Teklifi Alabilir, Daha Detaylı Bilgi İçin Whatsapp Hattımızdan Bize ulaşabilir veya Telefon Numaralarımızı arayabilirsiniz.  

 Şimdi Ara!