Bahçelievler kombi servisi Bahçelievler Kombi Servisi İstanbul Bahçelievler, soğanlıda bulunan Firmamız Yetki Belgeli Servistir. Uzman Ve Yetki Belgeli Personelimizle Siz Değerli Bahçelievler Halkımızın Hizmetindeyiz. Bahçelievler ilçesinde kombi servisikombi bakımı Kombi Tamiri ve petek temizleme hizmetleri vermektedir, Tüm marka kombilerinize hizmet vermekteyiz. Bahçelievler kombi servisi Firmamız 20 yılı aşkın tecrübesiyle hizmetinizdedir. Tek seferlik değil devamlı müşteri tercihimizdir. bahçelievler kombi servisi hızlı garantili profesyonel hizmetler sunmaktadır. bahçelievler kombi servisi… Şimdiye kadar yaptığımız her iş reklamımız olmuş müşteri müşteriyi getirmiştir.  

 Bahçelievler kombi servisi

Bahçelievler de oturuyorsunuz ve kombiniz arızalandı.! – Dert etmeyin doğru yerdesiniz. – Alanında uzman ekiplerinizle hizmetinizdeyiz! – Firmamız ve personelimiz Yetki belgeli dir. – Gerekli tüm belgelerimiz mevcuttur. – Firmamız korsan servis değildir. Korsana hayır! – İnternet ortamında bulunan korsan servislere dikkat etmenizi öneririz. – Hakkımızda sayfamızdan Belgelerimizi kontrol edebilirsiniz! – Yedek parça ve işçilikte 1 Yıl garanti. – Aynı gün servis imkanı – Hemen tellefonun diğer ucundayız ! – Tek seferlik Değil Devamlı Müşterimiz olun.

Bahçelievler kombi servisi olarak

Bedel Teknik uzman  ekibi olarak Bahçelievler kombi servisi hizmeti sunuyoruz. Verdiğimiz kombi servisi hizmeti tüm Bahçelievler sokak ve mahallerinde bulunan evleri kapsamaktadır. Bu hizmet sayesinde kombinizde yaşadığınız arızaların giderilmesini sağlayarak sizlere daha uzun ömürlü kombi cihazı kullanımı fırsatı veriyoruz.

Bahçelievler kombi servis

Kombinizin bakımının düzenli yapılması ve arızalarının giderilmesi ile kombi cihazınızdan tam performans alabiliyorsunuz. Bu durum enerji tasarrufu sağlamanız ile birlikte, sizlere daha iyi bir yaşam alanı sunuyor. Daha iyi bir şekilde verim aldığınız kombi cihazınızı kullandığınızda kısa sürede ekonomik açıdan da doğru bir karar verdiğinizi fark edeceksiniz.

Bahçelievler kombi servisi

Bahçelievler kombi servisi

Peki, Bahçelievler kombi servisi hizmetinde neden Bedel Teknik uzman ekibini tercih etmelisiniz?  https://youtu.be/6jPh_CI-8tk

 1. Bahçelievler kombi servisi olarak bir numarayız.

Bedel Teknik uzman ekibi olarak Bahçelievler kombi servisi olarak hizmet vermekte bir numarayız. Bu muhitte yaşayan ailelerimizin kombi ile yaşadıkları herhangi bir arıza da evlerine kadar gelerek, kombilerinin üzerinde arıza tespiti gerçekleştirmekteyiz.

 1. Bahçelievler kombi servisi hizmetinde hızlı ve doğru kararlar vermenizi sağlıyoruz.

Kombinizin çıkardığı arızayı tespit ederek sizlere en doğru ve en hızlı kombi servisi hizmetini sizlere sunuyoruz. Kaliteden ödün vermeden yaptığımız kombi servis hizmetinde sizlerin memnuniyetini ve yaşam konforunu ön planda tutuyoruz.

 1. Kurumsal şirket değerlerimiz ile verdiğimiz hizmete saygı duyuyoruz.

Bedel Teknik uzman ekibi olarak sunduğumuz hizmette profesyonel olarak etik değerler çerçevesinden kombi servis hizmeti veriyoruz. Kurumsal bir şirketin gerekliklerini yerin getiriyoruz. Bedel Teknik ailesi olarak tüm ekiplerimizin de bu değerler çerçevesinde hizmet vermesini sağlıyoruz.

 1. Bahçelievler kombi servisi için uzman takımlarımızı eğitiyoruz.

Bedel Teknik olarak uzman ekiplerimizi alanında güncel bilgiler ile donatılmış eğitimlerine öncülük ediyor, ekibimizi sürekli güncel ve yenilikleri açık olarak büyütüyoruz. Tüm ekip arkadaşlarımızın yetki alanlarında kendini geliştirmelerini destekliyoruz.

 1. Kombi servisinde ekonomik çözümler sunuyoruz.

Bahçelievler kombi servisi hizmetlerimizde sunduğumuz çözümlerin sizlerin ekonomik bütünlüğüne uyması için gayret harcıyoruz.

 1. Bahçelievler kombi servisinde 1 yıllık garanti veriyoruz.

Bedel Teknik uzman ekibi olarak kombi hizmetinde kullandığımız tüm yedek parçalarımız ile sizlere sunduğumuz hizmetimizin işçiliği 1 yıl boyunca garantilidir. Verdiğimiz hizmette sizleri ailemiz olarak görüyor, yaşam konforunuzu ve standartlarınızı en az sizler kadar önemsiyoruz. Bahçelievler kombi servisi

 1. Bahçelievler kombi servisi hizmeti için tecrübeliyiz.

Bedel Teknik uzman ekibi olarak Bahçelievler muhitine hakimiz. Burada bulunan tüm evlerimize acil durumlarda hizmet sağlayabiliyoruz. Hızlı ve efektif çözümler sunarak yıllardır biriktiğimiz bilgi birikimini yaptığımız işçiliğe yansıtıyoruz.

 1. Bedel Teknik uzman ekibi olarak hedefli çalışırız ve tam hizmet sunarız.

Isıtma, soğutma ve kombi servisi sektöründe ortaya koyduğumuz hizmetimiz ile daha çok müşterimizin ihtiyacınıza cevap vermek istiyoruz. Profesyonel olarak çalışma prensiplerimiz ile kurumsal firmamızın portföyünü kısa vadede büyütmeyi hedefliyoruz. Bedel Teknik uzman ekibi olarak Bahçelievler kombi servisi hizmeti için bu mevki de bulunan merkezimizden sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

Bahçelievler kombi servisi olarak

Firmamız 20 yılı Aşkın tecrübesiyle yaklaşık 8 Yıldır Bahçelievler soğanlıda bulunan iş yerimizden hizmetlerimize devam etmekteyiz. Yenilenen teknolojiyle gerek ekip olarak gerek ekipman olarak kendimizi sürekli geliştirmekteyiz. İnsana ve insan sağlığına önem veriyoruz.

Bahelievler Kombi Arıza kodları

Kombilerimiz evlerimizde ve iş yerlerimizde ısınma ve sıcak su ihtiyacımızı karşılamak için kullandığımız cihazlardır. Kombilerimizin ve içindeki parçaların`da belli bir ömrü vardır. Bu nedenle kombilerimiz zaman zaman arıza verebilir, ve bu durumda siz kombi kullanıcıları ne yapmanız gerektiğini, nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini bilmiyorsanız doğru yerdesiniz.!  Detaylı bilgi ve Kombi arıza kodları için Tıklayın.! yada direk bizi arayabilir teknik destek alabilirsiniz. Bahçelievler kombi arıza  Kombilerimiz evlerimizde ve iş yerlerimizde ısınma ve sıcak su ihtiyacımızı karşılamak için kullandığımız cihazlardır. Kombilerimizin ve içindeki parçaların`da belli bir ömrü vardır. Bu nedenle kombilerimiz zaman zaman arıza verebilir, ve bu durumda siz kombi kullanıcıları ne yapmanız gerektiğini, nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini bilmiyorsanız doğru yerdesiniz.!

Kombi arıza durumunda neler yapılmalı nasıl bir yol izlemeliyiz

kombiniz arızalandı mı ?

Öncelikle ne yapmalıyız.!

Öncelikle kombi`mize bir bakalım kombi neden çalışmaz.

İlk başta yapmamız gereken dış etkenleri kontrol etmek tir, 1_ Elektirik bağlantısı var mı? sigorta – şalter açık mı?  fiş takılı mı? 2_ Doğal gaz vanası açık mı? daire girişinde bulunan sayaç vanası ve Kombinin yanında bulunan vanaları kontrol edin 3_ Kombi nizin su basıncı 1.5 bar mı?

Yukarıdaki kontrolleri yaptık ve kombiniz hala çalışmıyor.

Kombinize elektirik geliyorsa ve güç ışığı- on-off ışığı yanıyormu? Kombi nizde güç ışığı yanıyor ve arıza gösteriyor sa reset tuşuna 5 saniye basılı tutun ve bırakın Kombi nin elektirik şalterini kapatıp açın fişli ise fişi çekin 5 dakika bekleyin ve tekrar fişi pirize takın Kombi restlendi ve yine çalışmıyorsa artık sizin yapacağınız tek şey detaylı bilgi ve teknik destek için bizi aramak olacaktır.

Firmamız siz değerli müşterilerimize telefonda destek hizmeti de sağlamaktadır.

Siz yapmanız gerekenleri yaptınız artık kombi nizi emin ellere yani bedel teknik uzman ekibine Gönül rahatlığıyla kombinizi bedel teknik uzman ekiplerine teslim edebilirsiniz, Teknisyen arkadaşlar arızayı tespit edip siz değerli müşterimizedetaylı bilgi vererek, Gereken müdahale yi yapacaklardır .

Bahçelievler kombi arıza

Kombiniz arıza veriyor, arıza ışığı yanıyor Veya Arıza kod numarası veriyorsa kombinizin markasını ve modelini biliyorsanız  kombi arıza kodları sayfamıza bakmanızı tavsiye ederiz. Detaylı bilgi ve Kombi arıza kodları için Tıklayın.!

Kombi bakımı :

ombi bakımı doğru detaylı ve uzman kişiler tarafından yapılırsa, bakırköy kombi bakım

 • Kombi bakımı, kombinizin performansını artırır,
 • Kombiniz daha verimli çalışmasını sağlar,
 • kombinizin ömrünü uzatır, ve tasarruf sağlar
 • Oluşabilecek küçük büyük arızaların önüne geçer
 • Detaylı ve tasarruflu kullanım bilgisi verilir,

KOMBİ BAKIMINDA YAPILALAR :

 1. Bu hizmet dahilinde, baca grubu bakımı yapılarak,
 2. hava kanallarının temizliği sağlanır.
 3. Fan motorunuz temizlenir.
 4. Hidrolik grup dış temizliği ve genel parçaların dış temizliği sağlanır.
 5. Yanma odasının ve brülörün temizliği yapılır.
 6. Ateşleme ve iyonizasyon çubuklarınız temizlenir.
 7. Modülasyon ve kapasite kontrolleri ve ayarları yapılır.
 8. Sisteminizin su basınç kontrolleri yapılarak, ayarları sağlanır.
 9. Peteklerinizin havaları alınarak, petek bakımınız yapılır.
 10. Kombinize ait olan tesisatın filtrelerinin temizliği sağlanır.
 11. Üç yollu vana ve diyafram kontrolü ve temizliği yapılır.
 12. Sirkülasyon pompa kontrolü ve dış temizliği yapılır
 13. Genleşme tankı hava basınç kontrolü yapılır.
 14. Ana eşanjör kontrolü sağlanarak, dış temizliği gerçekleştirilir.
 15. Kombi bakımı hizmeti dahilince elektriksel kontroller ve oksidasyon temizliği gerçekleştirilir.
 16. Arıza ve arızalana bilecek paraların kontrolü yapılır.
 17. Gaz kaçağı olup olmadığı tespit edilir.
 18. Son olarak da tasarruflu kullanım Bilgisi ve Dİkkat Etmeniz gerekenler varsa izah edilir.

Kombi bakımı düzenli yaptırmazsanız ne olur ? 

Yılda en az bir defa olacak şekilde periyodik bakımınızı gerçekleştirmediğiniz takdirde ekonomik açıdan zarar edersiniz. Kombiniz yüksek değerlerde ve verimde çalışmaz. Verimsiz çalışan bir kombinin normal yaşam süreside kısa olacaktır. Sürekli arızalanan bir kombinin düzenli kombi bakımı gerçekleşmediği takdirde daha büyük maliyetli arızalar yapacaktır. Bu arıza durumu aynı zamanda kombi kullanımınıza yansıyacağı için daha fazla enerji tüketimi gerçekleştireceksinizdir. Düzenli kombi bakımı hizmeti almadığınız takdirde konforsuz bir yaşam alanı ile, yüksek maliyetli doğalgaz faturaları ile baş etmek zorunda kalacaksınızdır. Detaylı bilgi için kombi bakımı sayfamızı ziyaret edebilir. direk arayarak veya whatsapp tan direk msj la servis talebinde bulunabilirsiniz. Bahçelievler kombi tamir Bahçelievler kombi bakım Bahçelievler kombi servisi Bahçelievler kombi arıza servisi Bahçelievler petek temizleme Bahçelievler kombi montaj

Bahçelievler Kombi Servis Hizmeti Verdiğimiz markalar:

Ankara Kombi Servisi
İstanbul Bahçelievler Kombi Servisi

Bahçelievler Arçelik Kombi Servisi

Bahçelievler Airfel Kombi Servisi

Bahçelievler Ariston Kombi Servisi

Bahçelievler Auer Kombi Servisi

Bahçelievler Baykan Kombi Servisi
Bahçelievler Beratta Kombi Servisi

Bahçelievler Baymak Kombi Servisi

Bahçelievler Buderus Kombi Servisi

Bahçelievler Bosch Kombi Servisi

Bahçelievler Beratta Kombi Servisi

Bahçelievler Beko Kombi Servisi

Bahçelievler Demirdöküm Kombi Servisi

Bahçelievler Dolcevita Kombi Servisi

Bahçelievler Daıkın Kombi Servisi

Bahçelievler Eca Kombi Servisi

Bahçelievler Emko Kombi Servisi

Bahçelievler Elektrolux Kombi Servisi

Bahçelievler Ferroli Kombi Servisi

Bahçelievler Maktek Kombi Servisi

Bahçelievler İmmergas Kombi Servisi

Bahçelievler Siemens Kombi Servisi

Bahçelievler Protherm Kombi Servisi

Bahçelievler Vaillant Kombi Servisi

Bahçelievler Viessman Kombi Servisi

Bahçelievler Toshıba Kombi Servisi

İstanbul Bahçelievler Kombi Servisi Tüm markalara Yetkili Servis Hizmetini Yetki belgeli Özel Teknik Servis Olarak Vermekteyiz. Hizmet Verdiğimiz Kombi Markaları; Arçelik Beko Vestel Airfel Demirdöküm Electrolux  Baymak E.C.A  Vaillant  Buderus  Ariston  Viessmann  Bosch Ferroli  Protherm Alarko  Immergas  Maktek Toshiba Daikin Sharp Marka Her Model Kombiler Hermetik Kombi , Bacalı Kombi , Yoğuşmalı Kombi Tamir Bakım Onarım Arıza Tespiti Ve Tüm Marka Model Kombiler İçin Hızlı Servis İmkanı.

Garantili Tamirat yapmaktayız. Ücretlendirme İçin Online Fiyat Teklifi Alabilir , Daha Detaylı Bilgi İçin Whatsapp Hattımızdan Bize ulaşabilir veya Telefon Numaralarımızı arayabilirsiniz.

 Şimdi Ara!