kombi bakımı

kombi bakım servisi

Kombi Bakımı

Evimizi, İş yerlerimizi Kısacası yaşam alanlarımızı ısıtan Kombilerimizdir. Tüm Yıl boyunca kullandığınız kombilerin düzenli ve tasarruflu çalışabilmesi için, Kombi Bakımına İhtiyacı vardır. Kombi bakımı Kombimizi rahat konforlu ve uzun yıllar kullanabilmemiz için Gereklidir. Firmamız Bedel teknik kombi bakımın da kaliteli, uzman, yetki belgeli personelimizle hizmetinizdedir. Firmamız 20 yılı aşkın tecrübesiyle İstanbul ve Ankaranın tüm İlçelerine Kombi bakım hizmet vermektedir.

bedel teknik kombi bakımı

Şimdiye kadar yaptığımız her iş reklamımız olmuş müşteri müşteriyi getirmiştir.  

Günümüzde internet ortamında kombi bakımı aramalarının artmasıyla firmamızda internet ortamında bulunmak amacıyla internet ortamında yerini almıştır. İnternet ortamında bulunan korsan servislere dikkat etmenizi öneririz.

Tek seferlik değil devamlı müşterimiz olun!

_Kombi bakımına mı ihtiyacınız var ?

_ Kombi servisi ne mi ihtiyacınız var ?

 Dert etmeyin doğru yerdesiniz.!

– Alanında uzman ekiplerinizle hizmetinizdeyiz!

– Firmamız ve personelimiz Yetki belgeli dir.

– Gerekli tüm belgelerimiz mevcuttur.

– Firmamız korsan servis değildir. Korsana hayır!

– Hakkımızda sayfamızdan Belgelerimizi kontrol edebilirsiniz!

– Yedek parça ve işçilikte 1 Yıl garanti.

– Aynı gün servis imkanı

– Hemen tellefonun diğer ucundayız !

kombi bakımı

BEDEL TEKNİK KOMBİ BAKIMI

– Uygun fiyat kaliteli garantili hizmet.

– Yedek parça ve işçilikte 1 yıl garanti.

– Kullandığımız yedek parçalar orjinal`dir

– Tüm markalara tek servis imkanı

– Firmamız Yetki belgeli özel servistir.

Bedel teknik olarak diğer sunduğumuz hizmetler

Kombi bakımı

Tüm yıl boyunca kullandığınız kombi cihazınızın performanslı çalışması ve ekonomik olarak sizleri zorlamaması için periyodik olarak kombi bakımı hizmetinizi almalısınız. Özellikle soğuk kış aylarına hazırlıklı olmak için kombi bakımı hizmeti alarak, kombinizin yıl boyunca güvenli çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Ne sıklıkla kombi bakımı yaptırmalısınız?

Kombi bakımı olarak yılda en az bir defa kombi bakımınızı gerçekleştirmelisiniz. Kombi bakımınızın düzenli olarak yaptırdığınız takdirde daha rahat ve sıcak bir kış dönemi geçirebileceksiniz.

Kimler kombi bakımı yaptırmalı?

Kombi bakımı hizmeti almak için herhangi bir arıza ile karşılaşmayı beklemenize gerek yoktur. Kombi bakım hizmeti uzmanlar tarafından tavsiye edilen ve kombi kullanan herkes için gerekli olan bir bakım hizmetidir. Bu bakım hizmeti her marka ve model kombi için gerekli olan bir süreçtir.

Kombi bakımı neden önemlidir?

bakımlı kombi

Kombinizin sorunsuz bir şekilde çalışması ve verimli bir kullanım deneyimi sunması için kombi bakımı yaptırmalısınız. Kombi bakımı alarak kombinizde çıkabilecek arızaları önlemiş oluyorsunuz. Ek olarak bu kombi bakımı sonucunda daha verimli ve performanslı çalışan kombiniz sizlere daha ekonomik bir doğalgaz faturası gelmesini sağlıyor olacak.

Kombi bakımında nelere dikkat edilmelidir?

kombi bakım

Kombi bakımı hizmeti almadan önce sahip olduğunuz kombi marka ve modelini iyi bir şekilde tanımalısınız. Sahip olduğunuz kombi peteklerinizin ısınmasını ve evde sıcak su kullanımınızı sağlayan bir cihazdır. Cihazınız çalışabilmek için yakıt olarak da doğalgaz enerjisini kullanmaktadır.

Kombi bakımında nasıl bir yol izlenmelidir?

Kombi bakımı hizmetini talep edeceğiniz uzman teknik ekibi ve ilgili kurumsal firmayı internette araştırın. Bu konuda çalışacak ekibin alanında uzman ve yetki belgeli kişilerden oluşmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Alanında yetkili olmayan kişiler kombinizin marka ve modeline uygun bakım hizmetini sunamayabilir.

Kombi bakımınızı siz yapabilir misiniz?

Kombi bakımını teknik uzmanlık ve tecrübe gerektiren bir hizmettir. Dolayısı ile kombi bakımı hizmetini talep ederek bu alanda çalışacak ekibe görevi devretmeniz gerekmektedir.

Kombi bakımı konusunda sizlere düşen sorumluluklar nelerdir?

Kombi bakımı talebinde bulunduktan sonra sizlere hizmet verecek uzman teknik ekipten bakımınızın içeriğine dair bilgi talep ediniz. Nasıl bir hizmet alacağınızı ve hizmetin kapsamı dahilinde size sunulacakların neler olacağını öğrenin. Sizlere hizmet veren ekibin güvenli ve kaliteli bir işçilik sunarak sizlere hizmet vermesine dikkat edin.

Kombi bakımı hizmeti çerçevesinde kombiniz için neler yapılmaktadır?

Kombi bakımı hizmeti kombinizin markasına ve modeline uygun olarak gerçekleştirilir.

Kombi Bakımında Yapılanlar :

Kombi Bakımı nasıl yapılır kısa bir videoyla Anlatmaya çalıştık

 1. Bu hizmet dahilinde, baca grubu bakımı yapılarak,
 2. hava kanallarının temizliği sağlanır.
 3. Fan motorunuz temizlenir.
 4. Hidrolik grup dış temizliği ve genel parçaların dış temizliği sağlanır.
 5. Yanma odasının ve brülörün temizliği yapılır.
 6. Ateşleme ve iyonizasyon çubuklarınız temizlenir.
 7. Modülasyon ve kapasite kontrolleri ve ayarları yapılır.
 8. Sisteminizin su basınç kontrolleri yapılarak, ayarları sağlanır.
 9. Peteklerinizin havaları alınarak, petek bakımınız yapılır.
 10. Kombinize ait olan tesisatın filtrelerinin temizliği sağlanır.
 11. Üç yollu vana ve diyafram kontrolü ve temizliği yapılır.
 12. Sirkülasyon pompa kontrolü ve dış temizliği yapılır
 13. Genleşme tankı hava basınç kontrolü yapılır.
 14. Ana eşanjör kontrolü sağlanarak, dış temizliği gerçekleştirilir.
 15. Kombi bakımı hizmeti dahilince elektriksel kontroller ve oksidasyon temizliği gerçekleştirilir.
 16. Arıza ve arızalana bilecek paraların kontrolü yapılır.
 17. Gaz kaçağı olup olmadığı tespit edilir.
 18. Son olarak da tasarruflu kullanım Bilgisi ve Dİkkat Etmeniz gerekenler varsa izah edilir.

Kombi bakımı düzenli yaptırmazsanız ne olur?

Yılda en az bir defa olacak şekilde periyodik bakımınızı gerçekleştirmediğiniz takdirde ekonomik açıdan zarar edersiniz. Kombiniz yüksek değerlerde ve verimde çalışmaz. Verimsiz çalışan bir kombinin normal yaşam süreside kısa olacaktır. Sürekli arızalanan bir kombinin düzenli kombi bakımı gerçekleşmediği takdirde daha büyük maliyetli arızalar yapacaktır. Bu arıza durumu aynı zamanda kombi kullanımınıza yansıyacağı için daha fazla enerji tüketimi gerçekleştireceksinizdir. Düzenli kombi bakımı hizmeti almadığınız takdirde konforsuz bir yaşam alanı ile, yüksek maliyetli doğalgaz faturaları ile baş etmek zorunda kalacaksınızdır.

Neden Bedel Teknik uzman ekibinden destek almalısınız?

Bedel Teknik uzman ekibi olarak bu alanda sunduğumuz kombi bakımı hizmetimizde sizlere yardımcı olacak tüm ekip arkadaşlarımız alanında uzman kişilerdir. Her bir takım arkadaşımızın alanında yetki belgeleri bulunmaktadır. Bilinçli ve eğitimli uzman ekibimiz sizlere aldığınız hizmetin bilgisini vererek, çalışma kalitelerinden ödün vermeden çalışırlar. Etik değerler çerçevesinde işlerine saygı duyarak hizmetlerini gerçekleştirirler.

Isıtma, soğutma ve kombi servisi sektöründe uzun yıllar bulunmanın verdiği deneyim ile, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktan mutluluk duyuyoruz. İstanbul Bahçelievler Soğanlı semtinde bulunan merkezimizden tüm İstanbul Avrupa yakası ilçelerine garantili kombi bakımı hizmeti vermekteyiz.

Dilerseniz iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Kombi Neden Su Eksiltir ?

Kombiler elektirik su ve doğalgaz la çalışmaktadır. Bu üçünden biri eksik olursa çalışmaz. bu nedenle kombinin elektrik bağlantısını doğalgaz bağlantısını ve suyunu zaman zaman kontrol etmek gerekir.

Su basıncı eksik olursa ne olur ?

Su basıncı eksik olursa bazı kombiler çalışmaz. bazıları ise çalışmaya devam eder ve kuru yanma dediğimiz olay olur ve kombinin bazı parçaları hasar görür, bozulur ve bizlere masraf olarak geri döner.  Bazı kombilerde ise su basıncını okuyan bir parça bulunur bu parça da su basıncının eksildiğinde devreye girer ve kombiyi çalıştırmaz. Kombi Arızaya geçerek kullanıcıyı uyarır ve siz kombinin suyunu doldurunca kombi tekrar çalışmaya başlar.

Kombi neden su eksiltir

Kombi nin su ile çalıştığını biliyoruz. kombinin içerisindeki su evimizi ısıtan peteklere tesisat yoluyla iletilmektedir aynı su devamlı olarak kombi ve petekler içerisinde dolanarak sistemi – evi ısıtır. bu sistem tek başına kombi den oluşmadığı için kombi , tesisat, petekler ve bağlantıları vardır. Öncelikle bu bağlantıları kontrol etmemiz gerekir.

Kombinin su eksiltme sebeplerini sıralayalım
 1. Peteklerin musluk Bağlantılarından su kaçırabilir.
 2. Petek delinmiş olabilir.
 3. Kombi bağlantılarından su kaçırıyor olabilir.
 4. Genelde bağlantılarda kullanılan contalar zamanla yıpranıp kaçırıyor olabilir.
 5. Kombinin içerisindeki sizin göremediğiniz bağlantılardan kaçırıyor olabilir.
Gözle görünür bi su kaçırması yok ise 

Gözle görünür bir yerde su eksiltmesi yok ise firmamızı arayarak teknik destek isteyin sorularınızı cevaplandırmaktan memnun oluruz.

Veya servis talebinde bulunup kombinizi kontrol ettirebilirsiniz.

Kombinin suyu neden yükselir ?

Üstteki makalede su eksiltme sebeplerini sıraldık şimdide su basıncı neden yükselir bunu açıklayacağız.

[/vc_column_text]

[/vc_column][/vc_row]

 Şimdi Ara!